CENNIK - mega-kat.pl

Dealer świetlików dachowych Velux w Los Angeles - zalety świetlików słonecznych, świeżego powietrza i tuneli

Velux jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy VELUX America LLC.

Velux® jest znany jako światowy lider w zakresie świetlików i okien dachowych, opracowuje i produkuje produkty, które są energooszczędne i mogą kontrolować światło dzienne, świeże powietrze i ciepło w domach i budynkach komercyjnych.

Naturalne oświetlenie dzięki świetlikom słonecznym

 

CENA OKNA - mega-kat.pl


Oprócz oszczędności na rachunkach za energię, naturalne oświetlenie natychmiast przekształca nagie pokoje w jasno świecące, zachęcające do życia przestrzeń, oświetlając obszary wcześniej zasłonięte. A jeśli masz oszałamiające przykłady projektowania i architektury, nowo zainstalowane świetliki Velux ożywiają te definiujące funkcje tak, jak zostały pierwotnie zaprojektowane.

Możliwości są ograniczone tylko twoją wyobraźnią, pomyśl tylko, jak zacienione korytarze, ciemne szafy i mętne miejsca do przechowywania mogłyby zostać przekształcone w lepiej funkcjonujące obszary użytkowania.OKNA CENNIK - mega-kat.pl

Okna dachowe zapewniają świeże powietrze i redukują pleśń

Formuj się wokół okna innego niż świetlik.Świetliki na świeże powietrze działają jak okna dachowe, a świetliki w tunelach słonecznych mogą dodawać naturalne światło do każdego obszaru domu. Obszary takie jak łazienki można radykalnie przekształcić w zdrowsze przestrzenie dzięki otwieranym świetlikom, które mogą odprowadzać nagromadzone zanieczyszczenia i toksyny.