OKNA - mega-kat.pl


 

Dobra praca nie jest tania, ale zła praca jest znacznie droższa. Płacę moim chłopcom od 6 rano, kiedy przybywają, dopóki nie wrócą i nie wyrzucą śmieci do śmietników. Są wynagradzani za czas podróży, a także za czas pracy, co zapewnia wysoki poziom lojalności i zaangażowania, będąc dobrze opłacanym.

Wiem, że nie mogę porównywać bezpośrednio z moją konkurencją, wszyscy mamy różne koszty ogólne, skale płac dla naszych pracowników, ale sposób, w jaki płacę moim ludziom, ma bezpośredni wpływ na pracę, którą wykonują moi ludzie. Większość moich ludzi pracowała dla mnie wyłącznie przez 10 lat lub dłużej.


OKNA  NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI - mega-kat.pl

Jesteśmy tutaj rodziną i wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za pracę, którą wykonujemy każdego dnia. To zapewnia bardzo wysoką jakość produktu i wydajności. Moi producenci pracowali przy produkcji świetlików w sklepach, odkąd byli nastolatkami. Mają teraz 52 i 60 lat.

Ja sam wypowiedziałem ten biznes w swoich narzędziach 35 lat temu, po 15 latach pracy od stolarki do nadzoru budowlanego nad projektami komercyjnymi, przemysłowymi i mieszkalnymi, i pochodzę z tego pochodzenia, ucząc się o świetlikach z perspektywy kupca, a nie jako sprzedawca. Mówię, że jestem z tego powodu rozwiązującym problemy i prowadzącym pracę, a nie jakimś facetem, który chce tylko swojej prowizji.
OKNA JAKOŚĆ - mega-kat.pl

INSTALACJA I WYMIANA OKIEN

Nowe okna winylowe są jedną z najpopularniejszych opcji dla właścicieli domów z różnych powodów, których nie można obalić. Podczas gdy okna drewniane, aluminiowe i kompozytowe są podatne na wypaczanie, pękanie, wycieki i rozkład, nasze okna winylowe mają rdzeń z poliuretanu i spawane rogi dla najwyższej ochrony. Oznacza to, że twoje okna oferują niezrównaną wytrzymałość, długowieczność i odporność termiczną bez względu na to, jaki rodzaj zużycia będą one narażone przez lata.